ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب وب سایت تصاویر هوایی برای خرید تصاویر موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. پیش از خرید حتما به کیفیت تصاویر، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 2. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 3. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان موسسه ایرسا و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از سایت تصاویر هوایی حذف خواهد شد.
  • تبصره ۷-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از سایت تصاویر هوایی خریداری کند.
 4. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 5. خریداران حق دارند از تصاویر خریداری شده در تولیدات فیلم خود استفاده نمایند و فقط تولید فیلم کامل را میتوانند به فروش بگذارند.
 6. فروش و پخش تصاویر خریداری شده بصورت خام، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به صورت خام به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، موسسه ایرسا این حق را دارد تا در راستای حمایت از حقوق فروشندگان و مولفین، دسترسی شما را متوقف و حساب کاربری شما را مسدود کند.
 7. شخص خریدار موظف است حقوق مولفین را رعایت کرده و چنانچه اثر هنری از جمله فیلم های مستند، سینمایی و … را تولید نمایند حتما نام فیلمبردار یا عکاس را ذکر نمایند.
 8. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت تصاویر هوایی، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سایت تصاویر هوایی را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 9. سایت تصاویر هوایی در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 10. خدمات سایت تصاویر هوایی به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سایت تصاویر هوایی که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و موسسه ایرسا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. موسسه ایرسا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 11. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و موسسه ایرسا هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
 12. تغییرات توافقنامه : توافقنامه استفاده از خدمات سایت تصاویر هوایی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سایت تصاویر هوایی و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، موسسه ایرسا حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت تصاویر هوایی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا موسسه ایرسا مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت تصاویر هوایی کنترل نماید.